Obsah

41. ročník Mezinárodních zimních hasičských závodů

V sobotu 6. února 2016

jsme pořádali zimní závody u nás, tentokrát u nově zrekonstruovaného kulturního centra. Sešlo se celkem 24 družstev a mezi zúčastněnými bylo i několik družstev z Německa. Ten den panovalo velice chladné počasí a tam, kde ještě před týdnem ležel sníh, čekalo na účastníky závodu bláto. Nicméně je to branný závod a tak nějak to k tomu patří. Za náš sbor soutěžilo družstvo dorostu, které nakonec získalo prvenství ve své kategorii. Jsme moc rádi, že opět po dlouhé době máme pohár zase doma, děkujeme!! V kategorii žen, a mužů nad 35 let zvítězili hasiči ČR z České Lípy. K celé atmosféře závodů přispěla nejen dobrá nálada soutěžících, ale také výborný gulášek, po kterém se jen zaprášilo. Děkujeme všem, kteří se zapojili a pomohli nám na této akci.