Nový Oldřichov - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma

Aktuality - Seniorská obálka

V minulém měsíci jsme vás informovali o projektu s názvem SENIORSKÁ OBÁLKA. Obec do spolupráce a distribuce tohoto projektu vstoupila. I.C.E. kartu (Seniorskou obálku) využije zejména zdravotně postižený, nebo osaměle žijící senior. Znamená výrazné zjednodušení práce záchranářů, kteří mají při přečtení kompletních informací, umístěných na předem známém místě v bytě pacienta, kompletní přehled o jeho aktuálním zdravotním stavu, alergiích či aktuálně užívaných lécích, a tak může dojít k rychlejší záchraně jeho života. Nechybí ani kontaktní informace na nejbližší příbuzné. Po vyplnění stačí kartu viditelně umístit do průhledných desek na dveře lednice, nebo vnitřní stranu vchodových dveří do domu, nebo bytu.
Obálku si můžete vytisknout z našich webových stránek případně vyzvednout v úředních dnech na obecním úřadě.

ke stažení

Zvlášť k tisku příloha.pdf